Kurumsal  

Hakkımızda

EMbio Medikal; müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onların beklentilerini aşan entegre çözümler geliştirmek için çalışmakta. Hasta ve sağlık çalışanlarının güvenliği için hizmet alanlarımızda sürekli değişen dinamiklere cevap verecek üstün teknoloji sistemler sunmaktadır. Bu bağlamda Eight Medical firmasının Türkiye ve Orta Doğu çözüm ortağı olarak, Onkolojik Cerrahi alanında da hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerinin beklentilerini kalitesi, hizmetleri ve yaratıcılığı ile gerçeğe dönüştürmek. Müşterilerine "en uygun” değeri sunarken sektöründeki en iyi çalışma ortamını geliştirmek ve çevreye karşı her zaman duyarlı olmak.İnsan sağlığına yönelik ürünleri öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Vizyonumuz

Türkiye’de medikal sağlık ürünleri pazarında daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın global bir oyuncu olmak.

Kalite Politikamız

Embio Medikal, vizyonu ve hedefleri doğrultusunda iyi yönetimi, müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini karşılamayı, sürekli iyileştirme için sistemlerini gözden geçirmeyi, gerekli kaynakları sağlamayı, yasal gerekleri yerine getirmeyi, insan sağlığına ve güvenliğine uygun ürünleri satmayı ilke edinen ve kendi standartlarını aşmaya çalışarak ilerleyen müşteri odaklı bir şirkettir